KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9996721
nr 999 6721
Akvarell
Oidentifierad konstnär, klippa med träd, signerad, 1889
Utrop:
600 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 7 december 2015
kl 18:23:07
1.100 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.800 kr